+38 (034) 252-42-42

+38 (068) 030-57-52

+38 (095) 040-43-40

м.Івано-Франківськ, вул.Горбачевського, 50

Про клініку

Стоматологічна клініка "Медгарант" надає широкий спектр стоматологічних послуг. Ми використовуємо останні досягнення, передові технології та новітні матеріали для підвищення якості надання стоматологічних послуг.

Візит до клініки — це не просто лікування зубів, а турбота про Ваше здоров’я. Вас зустрінуть з посмішкою, проконсультують з будь-яких питань, знайдуть оптимальний варіант лікування у кожному конкретному випадку.

Крім цього, співпраця з лабораторією "Медлюкс" надасть можливість вчасно та правильно діагностувати стан здоров’я організму.

Сучасне стоматологічне лікування в теперішній час переросло у високотехнологічний процес, потребуючий детальної діагностики,глибоких знань та володіння сучасними методами лікування, сучасного обладнання, великого клінічного досвіду і командного підходу із сторони лікуючих лікарів.

Медична стоматологічна клініка «Медгарант» - клініка нового формату, де кожен пацієнт отримує ексклюзивну високопрофесійну стоматологічну допомогу. Наша основна мета-максимально задовольнити побажання клієнта,а головний результат - це поєднання естетичних і функціональних рішень стоматологічних проблем пацієнта.