+38 (034) 252-42-42

+38 (068) 030-57-52

+38 (095) 040-43-40

м.Івано-Франківськ, вул.Горбачевського, 50

Художня реставрація зубів в Івано-Франківську

Ваша ідеальна посмішка є вашою візитною карткою.Особлива увага, звичайно ж, приділяється переднім зубам. Для їх реставрації в Івано-Франківську застосовується: пряма і непряма реставрація зубів.

Розрізняють пряму і непряму реставрацію. Відмітна особливість прямої реставрації - це відновлення зуба з використанням особливих реставраційних матеріалів різних відтінків та додаткових барвників. Виконується прямо у ротовій порожнині за досить короткий час. Залежно від складності роботи, можуть виконуватися у декілька етапів. В цілому процедура займає декілька годин.

Непряма художня реставрація займає триваліший час. Спочатку проводиться повне обстеження зубів.Після препарування зубів робиться відбиток, який сканується в зубо-технічній лабораторіЇ і за допомогою Cad-Cam технологій виготовляється керамічна вкладка коп”ютерної точності. Далі  здійснюється її установка на підготовлений зуб сучасними адгезивними матеріалами.Така реставрація  виконується у два відвідування,проте є більш досконалою,як  оклюзійно,так і естетично.