+38 (034) 252-42-42

+38 (068) 030-57-52

+38 (095) 040-43-40

м.Івано-Франківськ, вул.Горбачевського, 50

Відбілювання зубів в Івано-Франківську

На сьогоднішній день пропозицій на ринку професійних відбілюючих систем дуже багато. Можна відбілити зуби як у кабінеті стоматолога, так і вдома. Однак, неправильний вибір може привести до неприємностей – виникнення підвищеної чутливості зубів, пошкодження слизової оболонки ротової порожнини, нездобуття очікуваних результатів. Щоб цього не сталось, пропонуємо Вам скористатись перевіреними нашими спеціалістами пропозиціями:
- Професійне відбілювання зубів в клініці
- Відбілювання зубів в домашніх умовах.


 
Професійне відбілювання зубів в клініці
1. Пропонуємо один із найшвидших методів відбілювання зубної емалі - фотовідбілювання системою ZOOM від компанії Discus Dental (США). Ця компанія вже багато років спеціалізується на дослідженнях, розробці і виробництві професійних відбілюючих систем, починаючи від ніжного відбілювання із застосуванням індивідуальних кап, і закінчуючи клінічною процедурою відбілювання за допомогою спеціальної лампи ZOOM, що дозволяє добитись зміни кольору до 12 відтінків за шкалою Vita. Система ZOOM володіє високою ефективністю всього за 45 хв і дає миттєвий результат. Стоматолог наносить на зуби відбілювальний гель, а далі активує його світлом. Результат вражає, адже лише за декілька годин можна змінити відтінок зубів. Відсутність негативної дії на тканини зуба доведено.


 
Перед процедурою відбілювання необхідно :
- пройти обстеження фахівця;
- провести видалення зубних відкладень і нальоту;
- провести санацію ротової порожнини (пломбування всіх каріозних порожнин).

Особливі вказівки:
- Штучні матеріали відбілюванню не підлягають, тому однією з умов хімічного відбілювання є відсутність їх на видимій поверхні.
- Коли ж є присутні старі реставрації, тоді спочатку потрібно відбілити зуби, а потім здійснити заміну існуючих реставрацій на нові під колір відбіленої емалі. Вам повинні про це повідомити.

Протипокази:
- Неякісне прилягання пломб;
- Вік (неповнолітні);
- Онкохворі;
- Вагітні і жінки в період лактації;
- Підвищена чутливість зубів;
- Оголення коренів зубів (хвороби пародонту);
- Наявність каріозних порожнин;
- Наявність пломб на видимій поверхні зуба;
- Алергія на перекисні сполуки.

2. Також пропонуємо ще один метод відбілювання зубів за допомогою новітньої технології в косметичній стоматології «Arde Lumine» (від фірми Ardenia Німеччина), яка дозволяє на три – чотири тони (індивідуально для кожного) висвітлити зуби за один прийом у лікаря. Процедура триває від 1 - до 1,5 год. Відбілювання зубів по технології «Arde Lumine» – це простота, зручність і повна безпека, структура зубів не міняється і не псується.


 
А найважливіше - Ви отримуєте максимальні результати відбілювання, тобто білосніжну красиву усмішку. При правильному дотриманні всіх норм гігієни ротової порожнини ефект відбілювання зберігається на довгий період.

Відбілювання зубів в домашніх умовах

Призначається після процедури відбілювання зробленої в клініці для підтримання ефекту відбілювання або як самостійний варіант. Для домашнього професійного відбілювання ми пропонуємо систему Perfect Bleach від фірми VOCO (Німеччина), з пероксидом карбаміду 10%; 17%. Ця система дозволяє простим і доступним способом задовольнити всі вимоги до сучасного відбілюванню зубів і найвищі естетичні потреби.


 
Для цього використовують спеціальні прозорі капи, що повторюють форму ваших зубів. Наші техніки виготовляють індивідуальні капи відмінної якості. Надалі ці вироби застосовуються пацієнтами в домашніх умовах, наносячи в капи відбілювальний гель. В залежності від відсотку гелю визначаємо потрібну кількість годин експозиції (від 1,5 до 4 год), а також термін використання від 3 до 5 тижнів за показами.

Пам’ятайте, відбілювання зубів виконується індивідуально із попереднім обстеженням стану Вашого здоров’я.