+38 (034) 252-42-42

+38 (068) 030-57-52

+38 (095) 040-43-40

м.Івано-Франківськ, вул.Горбачевського, 50

Протезування на імплантах в Івано-Франківську: тимчасове, знімне, не знімне

В останній час імплантація зубів поширюється з великою популярністю, чим звичайне протезування, тому ціллю любого протезування є відновлення органа, який був втрачений.

В даному випадку це є відновлення зуба чи групи зубів. Раніше частіше використовували знімні протези, необхідні для відновлення великої кількості зубів. Але вони, по при всі недоліки і незручності, і не дуже гарного вигляду, могли привести до подразнення слизової оболонки порожнини рота.
Тому завдяки методу імплантації, що застосовується в Івано-Франківському центрі «Медгарант», можна бути впевненому, що на місце втрачених зубів, з’являться протези, які ні чим не будуть відрізнятися від природних зубів, як в естетичному так і в функціональному плані.

Переваги протезування в центрі «Медгарант» в Івано-Франківську

 

Про які переваги ми можемо сказати передусім, при протезуванні на імплантах, на відмінну від інших методів протезування:

По-перше, при імплантації є можливість відновити дефект зубного ряду (втрачений зуб(и)) без препарування, тобто без пошкодження сусідніх зубів під мостоподібну конструкцію.

По-друге, з допомогою імплантатів можна позбавитись дефекту, любої локалізації та протяжності.

По-третє, тільки імплантат може зупинити процес розсмоктування кісткової тканини, в ділянці де був відсутній зуб чи група зубів. Це виконується завдяки тому, що імплант починає знову навантажувати кісткову тканину, яка із-за відсутності зуба може атрофуватись.
Уже в перший рік відсутності зуба, Ви можете втратити до 25% об’єму кісткової тканини, а в послідуючі 3-4 роки – до 50%, що в подальшому може призвести до зміни прикусу,порушення положення сусідніх зубів. Ні який інший спосіб не дасть такого навантаження на кісткову тканину.

По-четверте, імплант – це самостійна конструкція, для якої немає необхідності в опорі у вигляді сусідніх зубів по обидві сторони дефекту, що позволяє вирішити одразу декілька проблем, однією з яких є можливість позбавити зуби від додаткового навантаження, під час жування їжі.
Також, коли зуби відсутні повністю, за допомогою імплантів можна створити незнімні протези або удосконалити фіксацію протезів, які знімаються. Межі імплантів менші, ніж в звичайних протезів, що дозволяє не лише краще фіксувати протези, але і дають можливість швидше звикнути до протезів і практично не відчувати того, що це не Ваші рідні зуби.

Це також підвищує процес жування, що дозволяє налаштувати роботу шлунково-кишкового тракту. Термін служби протезів на імплантатах значно більше, а ніж у звичайних протезів (за умови правильного догляду і виконання всіх рекомендацій лікаря). Крім того, в деяких ситуаціях можлива лише імплантація, адже традиційні методи протезування не можуть виправити проблему.

Ви зможете зберегти свою красиву посмішку і бути впевненому в собі. Не забувайте про те, що навіть якщо у Вас вже немає необхідного об'єму кісткової тканини, Вам все одно можуть зробити імплантацію, на відміну від звичайного протезування. Але в деяких випадках доводитися проводити додаткові підготовчі операції для кращого результату імплантації. Це такі операції, як направлена кісткова регенерація, пересадка і відновлення кісткових блоків і відкритий або закритий синус-ліфтінг (підняття дна гайморової пазухи).

Протез нижньої щелепи

 

Протезування метелокераміка на імплантах

 

Протезування пацієнта

 

Протезування пацієнта