+38 (034) 252-42-42

+38 (068) 030-57-52

+38 (095) 040-43-40

м.Івано-Франківськ, вул.Горбачевського, 50

Бюгельні протези в Івано-Франківську

Останні кілька років у рейтингу знімних протезів бюгельний протез або просто бюгель перебуває на перших позиціях.

Що являє собою бюгельний протез?

Бюгельний протез розташовується в ротовій порожнині дугою і, на відміну від інших протезів, потребує для опори не тільки ясен, але і власних зубів пацієнта. Тобто бюгель є більш дбайливим варіантом для ясен, ніж традиційні пластикові знімні протези. Крім того бюгель забезпечує такий перерозподіл жувального навантаження, який є найбільш близьким до фізіологічного. Додамо також, що бюгельний протез є компактним, зручним у використанні і довговічним.
В нашій клініці «Медгарант»  використовуються бюгельні протези на телескопічній системі фіксації і бюгелі на мікрозамкових кріпленнях (з кламерами і з замками-атачменами).

Способи фіксації бюгельних протезів

Бюгельні протези в Івано-Франківську з кламерами робляться спеціально під зуб і тому добре утримуються на ньому, але, будучи пружними, не псують емаль. Єдиний мінус такого способу - металеві деталі видно при посмішці.

Інший ще більш міцний спосіб фіксації бюгельного протезування - за допомогою замків-атачменів, які кріпляться на опорних зубах у натуральній формі або спеціально виготовлених для них коронках. Замкові кріплення ззовні невидимі, вдало заховані всередині бюгельного протезу. Це забезпечують сучасні технології - спеціальні матеріали і високоточне лиття, що виконується кваліфікованими фахівцями.

Перевагами замкових кріплень є:

• більш висока точність у порівнянні з кламерами;
• кращі естетичні якості протезів, виготовлених з використанням замкових кріплень, і коротший період звикання пацієнтів до подібних протезів;
• наявність стандартних взаємозамінних складових частин;
• тривалий термін служби протезів, виготовлених з використанням замкових кріплень (в середньому він становить 7-10 років);
• можливість заміни матриць і повторної активації.