+38 (034) 252-42-42

+38 (068) 030-57-52

+38 (095) 040-43-40

м.Івано-Франківськ, вул.Горбачевського, 50

Ультразвукова чистка в Івано-Франківську

Професійна гігієна

Професійна чистка зубів  – це комплекс заходів, спрямованих на видалення зубного каменю та нальоту. Даний процесс має певні вікові особливості. Зовсім маленьким діткам чистка проводиться за допомогою спеціальної професійної пасти та щітки,  дітям з 9 років - за допомогою системи Air Flow, а при чистці дорослих до процессу долучається ультразвуковий метод.

 

Професійна гігієнічна чистка зубів у нашій клініці складається з кількох етапів:
•    використання спеціального захисного ретрактора для губ OptraGate (гумова накладка на губи, яка захищає їх від дії соди та покращує доступ до зубів, що робить процесс чистки швидшим та комфортнішим, як для лікаря, так і для пацієнта)
•    зняття зубного каменю ультразвуком
•    зняття м’ягких зубних відкладень за допомогою системи Air Flow
•    полірування поверхні зубів
•    урок гігієни та підбір засобів гігієни при необхідності
За допомогою ультразвукового скейлінгу ми знімаємо тверді зубні відкладення. Ультразвук згубно діє на бактерії, залишаючи поверхню практично стерильною, а також здійснює профілактику захворювань ясен і пародонту.
Після видалення зубного каменю проводиться зняття м’ягких зубних відкладень  та полірування за допомогою повітряно - абразивного методу Air Flow системою Prophyflex німецької компанії Kavo і спеціального порошку Prophypearls, основним компонентом якого є карбонат кальцію.

 

Порошок у поєднанні з водою і повітрям, під тиском "прокочуючись" по поверхні зуба, завдяки своїй пористій структурі, втягує в себе наліт, створюючи ефект “снігової кулі”, ефективно видаляючи його.
В результаті цього нам вдається не лише очистити зуби у важкодоступних місцях, а й гладко відполірувати їхню поверхню, що є хорошою профілактикою утворення зубного нальоту та каменю. Порошок є антиалергенним і не токсичним, має заокруглені краї, завдяки чому не пошкоджує емаль і м'які тканини, на відміну від соди, яка має форму зірочки з гострими краями.
Завершальним етапом чистки є кінцеве полірування зуба за допомогою силіконових дисків і паст різної абразивності, які відполіровують зуб до блиску і насичують його фтором (протикаріозна дія).
Засоби гігієни призначаються індивідуально для кожного пацієнта.