+38 (034) 252-42-42

+38 (068) 030-57-52

+38 (095) 040-43-40

м.Івано-Франківськ, вул.Горбачевського, 50

Дитяча стоматологія в Івано-Франківську

Народження дитини в сім’ї — найяскравіший момент, що докорінно змінює усе подальше життя батьків. З появою малюка змінюється не тільки щоденний уклад, але й з'являється новий рівень відповідальності, який вимагає від батьків більшої пильності, уважності, терпіння, потребує нових знань та навиків.

Поява перших зубів у дитини — також дуже важливий період, оскільки відтепер буде потрібно приділяти увагу щоденному догляду за порожниною рота, профілактиці карієсу, а найголовніше — психологічній мотивації дитини та розвитку у неї вміння слідкувати за своїми зубками надалі. Найкраще це робити у формі гри і ніколи не лякати дитину походом до лікаря.

Але так чи інакше візит дитини до дитячого стоматолога в Івано-Франківську, особливо якщо це перший візит, — може бути пов'язаний з певним психологічним дискомфортом. До речі, він найчастіше спостерігається якраз не так у дітей, як у їхніх батьків. Ми це розуміємо, адже Ви довіряєте нам найдорожче! Крім того, у Вас уже є власний, можливо, навіть негативний, досвід, повязаний зі дитячою стоматологією.

Перше відвідування стоматології з дитиною в Івано-Франківську можна здійснити уже протягом шести місяців з моменту прорізування перших зубів, ще до виповнення дитині одного року. Перше відвідування зазвичай проводиться з ознайомчою та профілактичною метою. І саме тут найважливішим фактором є особистий психологічний контакт дитини та лікаря.

Дитячий стоматолог в Івано-Франківську 

Обираючи стоматологічну клінку “Медгарант”, Ви можете бути абсолютно впевні в якості та оперативності наданих послуг, а головне — в психологічній безпеці та комфорті взаємодії Вашої дитини з лікарем.

Світлана Миколаївна Безпала — лікар-стоматолог з більш ніж 15-річним досвідом роботи, яка починала свій професійни шлях власне з дитячої стоматології і пряцює з дітками до сьогодні. Як дитячий стоматолог в Івано-Франківську, вона добре вміє налагоджувати контакт з малечею, без проблем знайде індивідуальний підхід до Вашого малюка, грамотно та весело проведе для нього роз'яснення і максимально швидко, уважно та безболісно виконає будь-яку, навіть найскладнішу, стоматологічну роботу в його ротовій порожнині.

Досвід і професіоналізм Світлани Миколаївни, а також щира жіноча любов до дітей, дозволяють практично відразу завоювати їхню довіру та інтерес, заволодіти увагою маленького пацієнта. Це допоможе сформувати в свідомості Вашої дитини позитивний образ лікаря-друга, лікаря-помічника, до якого в майбутньому можна без страху звернутися ще раз і ще раз. Адже якщо з раннього дитинства закласти правильне уявлення про профілактику та лікування зубів, то вже в дорослому віці людина зможе надовго зберегти свою посмішку красивою та здоровою.

Лікування молочних зубів в Івано-Франківську

Так складається, що сьогодні лікування молочних зубів в Івано-Франківську є найбільш частою процедурою в практиці дитячого стоматолога. Однією з причин цього є дезінформаваність самих батьків.

Приймаючих маленьких пацієнтів, Світлана Миколаївна приділяє велику увагу профілактично-освітній роботі з батьками. Ви будете проінформовані про терміни прорізування як молочних, так і немолочних зубів Вашої дитини, етапи формування правильного прикусу, про необхідність застосування тих чи інших засобів гігієни та багато іншого. Все це допоможе Вам уникнути або вчасно відреагувати на різноманітні проблеми з зубами та яснами, які можуть виникати на різних етапах розвитку малюка. Зокрема, якщо Ви будете проводити у нас диспансерні огляди кожні 2-3 місяці, то ми допоможемо запобігти каріозних та некаріозних уражень зубів чи їх ускладнень, патологій ротової порожнини та інших неприємностей.

Памятайте, що у клініці “Медгарант” піклуються не лише про вирішення поточних проблем з зубами у Ваших діток, але й про їх психологічний комфорт та розвиток. З нами Ви емоцінойно та морально захищенні.

Наші поради

1. Не лякайте дитину стоматологом! Так само, як і будь-яким іншим лікарем. Лякаючи малюка візитом до лікаря та уколами і т.п. Ви самі собі створюєте проблеми на майбутнє. Після таких залякувань, дитина боятиметься лікарів, буде плакати і влаштовувати істерики перед візитом.
2. Не перетворюйте похід до стоматолога у щось надзвичайне. Нехай це буде звична справа, нічого особливого, так ніби ви ідете до магазину. Якщо мама боїться стоматолога, або якщо вона починає переживати за малюка, за його поведінку, то ці переживання передаються дитині. Якщо мама не може справитися з емоціями, нехай з малюком сходить хтось інший (тато, бабуся і т.п.).
3. Розкажіть дитині, хто такий стоматолог і що він робить. Не обманюйте, але і не використовуйте складних, незрозумілих, а особливо лякливих слів.
4. Знайдіть хорошого лікаря, який вміє працювати з дітьми. Такий спеціаліст знає, як знайти підхід до дитини, як не злякати її.
5. Пограйтеся вдома у стоматолога і пацієнта. Продемонструйте у грі всі маніпуляції, які потрібно буде зробити у лікаря, які він буде робити з малюком. Сядьте у крісло, відкрийте рот, використайте палички для імітації бормашини і т.п.
6. Не використовуйте слів, які можуть налякати дитину. Забудьте фрази: “НЕ БІЙСЯ!” “ЦЕ НЕ СТРАШНО”, “ТОБІ НІЧОГО НЕ РОБИТИМУТЬ, А ТІЛЬКИ ПОДИВЛЯТЬСЯ” (зазвичай, стоматолог хоч щось, але робить, торкається до зубів спеціальним інструментом, використовує дзеркальце і т.п., а дитина уже сприймає: мама мене обманула), “БОЛЯЧЕ НЕ БУДЕ!” В таких фразах НЕ не сприймається, а дитина починає запідозрювати щось неладне.
7. Замініть звичні для стоматолога слова іншими. Укол = побризкати водичкою, заморозити зубчик, щоб не болів. Сверлити = диринчати, виганяти червячка із зуба. Ставити пломбу = заліпити жуйкою нірку червячка. І тому подібне.
8. Ідіть до лікаря в таку пору доби, коли дитина виспана, сита і задоволена.
9. Якщо планується профілактичний огляд, то вашого спокою, розповіді і гри у стоматолога буде достатньо. На прийомі ведіть себе спокійно, як звичайно, так ніби нічого незвичного не відбувається. Не намагайтеся приділити дитині більше уваги, турботи, ласки, щоб не загострити увагу її на цьому.
10. І останнє, водіть дитину до лікаря частіше, щоб для неї це була звична регулярна процедура. Тоді і лікування буде безболісним і страху не буде.